Про компанію 
Компанія Екіп Спорт була утворена в 2006 році командою людей, для яких активні види спорту, це не стільки бізнес, а скоріше спосіб життя. 
Ми стояли біля витоків появи роликових ковзанів, а також гірськолижного та сноуборд спорядження в Україні в дев'яностих роках і продовжуємо робити те, що ми любимо, до сих пір. 
Саме тому основний принцип нашої роботи це пропонувати покупцям таке якість послуг і товарів, якими ми задоволені самі.

За ці роки роботи ми встигли познайомитися, протестувати і стати друзями з багатьма виробниками спортивних брендів в Європі, Америці та Азії. 
На даний момент, ми є офіційними дистрибуторами понад 10 відомих брендів в спортивному світі і пишаємося тим, що пропонуємо Вам тільки найкраще. 
Наш магазин обладнаний сервісним центрам з новим німецьким обладнанням Reichmann і пунктом прокату. Детальніше про все можна знати з розділів нашого сайту

Чому ми?
1
Оригинальні брендиМы сотрудничаем напрямую с брендами-производителями на протяжении многих лет.
2
Отправляем в тот же день.При подтверждении заказа и предоплаты, отправляем в тот же день..
3
Экипируем от «а « до «я»Наши продавцы-консультанты помогут подобрать Вам всю нужную экипировку для активного отдыха, учитывая все ваши пожелания.
4
Реальное наличие товараВсе, что вы видите на сайте, есть в наличии в нашем магазине, либо на складе. Все цены актуальны, кроме специальных акций.
5
Прогрессивные технологииМы работаем с компаниями, которые имеют узкую специализацию и делают ударение на развитие технологий, работая непосредственно со спортсменами и научными лабораториями.
6
14 лет на рынке УкраиныНам можно доверять! Нас хорошо знают как покупатели, так и ведущие европейские, американские и японские производители горнолыжной и сноубордической одежды, обуви и экипировки